TM 0282 Small

Wie, wat en Waar

Hieronder kunt u de namen en mailadressen vinden van:

Directeur (interim)
Dhr. I. Omlo

Vanaf 1 augustus 2021:
Mevr. A. Mulder

Teamleiders
Basis/Kader
Mevr. A. Visser
at.visser@eemsdeltacollege.nl

Theoretische Leerweg
Dhr. B. Stegeman
b.stegeman@eemsdeltacollege.nl

Leerjaar coördinatoren
Leerjaar 1 & 2 basis en kader
Mevr. J. Heide
j.heide@eemsdeltacollege.nl

Leerjaar 3 & 4 vmbo basis en kader
Dhr. A. Alkema
a.alkema@eemsdeltacollege.nl

Leerjaar 1 & 2 vmbo-TL
Dhr. V. Tilman
v.tilman@eemsdeltacollege.nl

Leerjaar 3 & 4 vmbo- TL
Dhr. J Wolthof
j.wolthof@eemsdeltacollege.nl

Ondersteuningscoördinator
Dhr. E. Boneschansker
e.boneschansker@eemsdeltacollege.nl

Examensecretaris
Dhr. G. van Duinen
g.vanduinen@eemsdeltacollege.nl

Orthopedagoog-generalist
Mevr. J. Darwinkel
j.darwinkel@eemsdeltacollege.nl

Leerlingenadministratie
Mevr. J. Nijhoff
j.nijhoff@eemsdeltacollege.nl

Interne vertrouwenspersoon
dhr. B. Veldhuis
b.veldhuis@eemsdeltacollege.nl

Externe vertrouwenspersoon
Mevr. B. van Hemmen-Honskamp
Redgerstraat 22, 9791BH Ten Boer
tel. 06-301 964 27
beate@vanheemenpartners.nl